Príbeh značky BERING

keď z dobrodružnej cesty vznikne vízia

keď z dobrodružnej cesty vznikne vízia

Keď v roku 2008 dánsky dobrodruh a obchodník Rene Kaerskov zoskočil z helikoptéry na ľadový povrch Arktídy, nemal ani potuchy o tom, že je prítomný pri zrode novej éry.

Uchvátila ho čistota a jednoduchosť miestnej prírody a nekončiaci biely priestor. Svoje dojmy a očarenie z najsevernejšieho miesta zemegule po svojom návrate rozprával obchodným partnerom doma v Dánsku. Vízia novej hodinárskej značky začala naberať ostrejšie rozmery. Chcel vyrábať hodinky, ktoré budú tak čisto krásne a jednoduché ako samotná Arktída.

Tak sa zrodila designová koncepcia hodiniek BERING.

keď jedno meno píše históriu

keď jedno meno píše históriu

V roku 1728 dánsky moreplavec Bering si dal odvážny cieľ - vydal sa do nepreskúmaných oblastí Arktického oceánu. Nielen, že sa mu to podarilo, ale objavil a preplával úžinou, ktorá dnes nesie jeho meno. Stal sa tak prvým Európanom, ktorý preskúmal Aljašku.

Vydať sa na nové územia, čeliť neznámemu: Dánovi Vitus Bering a Rene Kaerskov spojili tieto myšlienky so značkou BERING. Jedine tak videli cestu vzniku novej vízie, vzniku novej značky. Preto je základným stavebným kameňom hodiniek BERING precízna kombinácia výnimočne tvrdých materiálov a extrémne "plochého" dizajnu.

keď arktická krása inšpiruje každou sekundou

keď arktická krása inšpiruje každou sekundou

BERING - nadčasovo krásny a dlhotrvajúci ako masa ľadu - snúbi minimalistický dánsky dizajn s exkluzívnymi materiálmi, inšpiruje sa arktickou krásou, čistotou prevedenia, eleganciou a jednoduchosťou. Výsledkom je produkt vyžarujúci neuveriteľnú silu, opierajúci sa o kvalitné a starostlivo vyberané materiály, ktoré na hodinkách nezanechajú stopu času.

BERING. Značka, ktorá svojím zmyslom pre detail mení pohľad na čas.